| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a întrebat:

Va uitati la "Inima nu respecta reguli"? love struck
Daca da, de cine va place.happy?

Răspuns Câştigător
| Ddenise211 a răspuns:

Dahappy
"Promisiunea" aici in Inima nu respecta reguli il cheama Harunhappy (Hakki)
Mie imi place de Edahappybatting eyelashes big grin

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu-i mai ştiu numele, dar de acela care a jucat şi în Promisiunea, dacă ştii (în Promisiunea se numea Menderes). Mă rog, de actorul principal. laughing

| mada00madalyna a răspuns:

Da! DA! DA! ma uitbig grin nu am pierdut nici un ep pana acum big grin.Mie imi place cel mai mult de Serhan Yavaş (Harun) alias Hakkî si de Ozlem Ylmaz (Eda).M-am uitat mai mult la,, Unutulmaz'' (Inima nu respecta reguli) pentru ca imi place de actorul Serhan deoarece l-am vazut si in Yemin (Promisiunea).Pa-pa!

| roxyfoxy a răspuns:

Nu-mi place, mi se pare o pierdere de timp sa te uiti la telenovele...

| rodica_4344 a răspuns:

Serhan Yavas