| Any_1048 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa aveti o perioada mai "proasta"? Sa simtiti ca nu aveti chef de nimic si nu aveti nici o sansa de iesire din aceasta stare? Va simtiti in asa fel incat aveti impresia ca toata lumea are ceva impotriva voastra ...Astept niste parerihappysi daca se poate un sfat.Multumesc

7 răspunsuri:
| Amyyyyyyy a răspuns:

Da de foarte multe ori si crede`ma trebuie sa ai incredere in tine si sa nu te lasi doborata de ce zice lumea trebuie sa iti alegi prieteni si sa spui cu acela sunt prietena cu acela nu sunt acela mi`e dusman si trebuie sa fi tare si sa iesi din chestia asta singura daca vrei sa discutam despre mai multe sunt foarte bucuroasa sa discutam id-ul mew este adnanaamy!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu aşa mă simt în fiecare zi/Dar cui îi pasă de stările mele sufleteşti?/Doar nu-s Regina Americii...laughingCelmai bun sfat pe care ţi-l pot oferi este să re relaxezi/Să te odihneşti mai mult/Să nu te maipreocupi atât de mult pentru ce se întâmplă în jurul tău/Că nu se termină lumea mâine/Şi să scapi de stres/Acesta este cel mai mare inamic al omului/Lasă lucrurile să curgă de la sine/Şi ocupă-ţi timpul cu lucrurile care îţi plac ţie cel mai mult/Astfel vei vedea cum efectele vor creşte considerabil

Răspuns utilizator avertizat
| ddanaraluca a răspuns:

Buna Any
Da, mi se intampla super des, chiar ieri am fost asa.nu stiu exact ce sfaturi sa iti dau insa, eu tot timpul cand sunt asa ma gandesc la lucrurile bune si incerc sa ma inveselesc cu muzicalaughing

| mgtow a răspuns:

Am avut multe zile proaste la rand dar am trecut peste ele cu timpul faci diferite chestii si uiti. Nici de tot dar treci peste momentele grele

| BlueEyes_8798 a răspuns:

In ultima vreme si eu ma simt asa
am toane, acum sunt ff fericita, peste 5 min nu ma chef de viata
(eu ascult muzica in funtie de starea mea, asta cred ca ma mai ajuta un pic), dar la mine stiu motivul, sunt probleme pe plan sentimentallaughing)

| anythingforyou a răspuns:

Daa.Pe mine ma pot scoate din starea aia doar 2 persoane care mereu imi inveseleau ziua insa acum am cam pierdut legaturile...dar tot speciale raman, sau ma uit la un film, imi trece foarte repede asahee hee sau incearca sa te uiti la seriale.dar cel mai bine ar fi sa vorbesti si sa iesi cu un prieten!big grin