| Andreea9222 a întrebat:

Fetelor, vi s-a intamplat sa simtiti fata de un baiat ceva, sa nu-i spuneti(destul de mult timp), apoi sa va dati seama ca n-aveti nicio sansa si sa sfarsiti prin a-l uri, dar totusi sa simtiti ceva de genu':nu te vreau, dar nu vreau sa te aibe nici altcineva? Toata lumea poate raspunde dar prefer mai ales fete.Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Da chiar am simtit si mai simt asta faza cu nu te vreau eu dar nici alta sa nu te aibe nu stiu e foarte ciudata dar cel mai bun sfat e sa te indragosteti de altcineva si iti va trece

2 răspunsuri:
| ✿ ♫ Press Play ♫ ✿ a răspuns:

Am trecut prin asta odata si mi se intampla iar! Fir-ar sa fie cu dragostea asta!

| Altu a răspuns:

Sa-l urasti pentru ce? Ce ti-a facut?
Eu zic sa-ti revii si sa cauti altul happy