| MeGhosta a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va indragostiti de alta fata sau de alt baiat in timp ce erati intr-o relatie? Cum ati procedat in legatura cu asta?

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da,de multe ori,dar am ramas cu cel cu care eram inainte, pentru celalalt probabil simteam doar o atractie, si nu mi s-ar parea corect sa il las pentru altul. thinking

| ioionutbest a răspuns:

Cred ca ar fi corect sa vorbesti cu prietenul tau sa-i explici ca esti indragostita de altcineva si nu-l mai poti minti ca nu mai simti nimic pentru el. Ai putea pune capat relatiei, fara resentimente si sa ramaneti prieteni.

| trifescugabriela a răspuns:

Am terminat relatia anterioara si am inceput-o pe cealalta!

| BubblesStres a răspuns:

Toti simt asa. de asta cuplurile se mai si despart. dupa un timp te plictisesti si iti pica altul cu tronc. doar nu sa stai toata viata cu primul tau prieten pentru ca te simti vinovata ca il placi pe altul laughing. Asta e cursul vietii! Cel putin asta e parerea meastraight face

| xReminisce a răspuns:

Da mi s-a intamplat.

Si am facut ce mi-a zis inima adica daca eram sigura ca persoana cealalta ma placea si tinea la mine o luam de la capat si lasam totul in urma.

| Capshuu a răspuns:

Lasa id:* o sa-ti povestesc tothappy