| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare atât de grav dacă am tipat la iubita mea și am făcut-o proasta, idioata și i-am dat o palma in cap? Nu i-am dat tare. Asta pentru ca a greșit ceva la pastele pe care le făcea și îmi era foarte foame. S-a supărat, nu a mai vorbit, a plâns, eu am încercat de 2 ori sa o împac dar nu voia așa ca am lăsat-o in pace si după ceva timp se ridica și văd ca pleacă acasă fără sa zică nici măcar "pa". Nu e prea de tot? Adica avem un an nu mai suntem la început i-am zis pe fata, pana mea. Mai ales ca ea are prea multe pretenții dar nu oferă nimic in schimb. E cuminte, nu vorbește cu băieți, nu m-a înșelat, ma respecta, ma caută când ne certam dar de ex eu o aduc acasă și o pun la masa cu ai mei dar ea nu m-a adus niciodată acasă pe motiv ca ii e rușine de taicasu ca e mai dur și mai strict in legătura cu băieții și nu poate vorbi cu el. Mama ei a murit acum 3 ani și zice ca ii este greu dar eu cred ca dacă ma iubea cu adevărat făcea ceva pentru mine. Voi ce ziceți?

62 răspunsuri:
| LemonSour3 a răspuns:

Sper ca glumesti...pentru binele ei desparte-te de ea cat mai urgent!

| Justfilip23 a răspuns:

Din partea mea ai facut foarte bine! Si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare(la partea cu pastele). Nu e vina ta ca nu stie sa gateasca.