| aditzu92 a întrebat:

Viata pentru mine e din ce in ce mai trista chiar daca sunt baiat mai plang dimineata, am senzatia ca toate fetele ma resping si pana la urma asa e nu ca m-as comporta eu urat sau ca as arata rau, oricat as incerca eu sa fac sa para ca nu ma doare nimic mereu sufar pentru ca pana acum si in continuare nu am primit nici un fel de afectiune, pe plan sentimental viata mea a avut de suferit nu au nici o vina sentimentele pentru ca mi s-a intamplat astfel. Exista vreo solutie nu cred.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am citit "exista vreo solutie nu cred" am ramas masca. Problema ta este nesiguranta, daca tu consideri ca arati rau sau te comporti urat. Iar automat, avand aceasta nesiguranta si crezand lucrurile astea le transmiti si fetelor fara sa vrei. Mai intai gandeste.te bine si capata niste incredere in tine. Deabia apoi pe poti gandii la o relatie.

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Poate daca nu esti asa implicat in societate...
Ceilalti au facut ceva (,, rau,,) si cum nu esti implicat nu ti-au spus
Si este doar un moment greu ...pe care tu poate nu il sti!

| HasisS a răspuns:

Poti face ca si mine, desi nu iti doresc.
Cand treci prin unele probleme grave ( stai prin spitale ca mine) incepi sa te ''calesti'' si nu mai esti asa timid si firav.
Trebuie sa iei o atitudine mai distanta fata de toate fetele, nu sa fii un lingau.Prefa-te ca nu'ti pasa, si atunci starnesti interesu.
Gandeste-te ca ai o viata, si nu merita s-o irosesti fiind timid.

CURAJ!

| mat31new a răspuns:

Incearca sa fi putin mai dur cu fetele, sa arati ca esti u stapanu nu ele.