| AnaCraciunCt a întrebat:

Vine Pastele, ce va doriti de la Iepurash?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Tu glumeşti nu-i aşa? straight face
Vine Crăciunul, nu Paştele, poate ai vrea tu să vină Paştele... laughing

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Niște zăpadă și ouă vopsite sub brad ar fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc sa nu impartim aceeasi celula captusita cu bureti, cred ca as putea face o criza, ups... dar n-as avea cum daca tot sunt acolo.
Eu am gatit iepurele de Paste, adica am pus capac(de iena, se scrie cu y?!?) unui lung sir de dezamagiri in materie de cadouri si asteptari in zadar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stau prin bucatarie, eu imi prepar doar ciocolata cu care ma fericesc continuu.