| Fustii a întrebat:

Vineri este ziua prietenului meu si pe langa micul cadou as vrea sa ii scriu niste ganduri. dar nu prea am idei. Ma ajutati? pls

Răspuns Câştigător
| Pumpkin a răspuns:

Pai pe langa banalul "la multi ani" ai mai putea scrie ceva dragut care sa va reprezinte pe amandoi, de exemplu poti face aluzie la momente frumoase petrecute impreuna, la felelu in care v-ati cunoscut... poti strecura si ceva amuzant gen "nu-ti scriu chestii siropoase pentru ca esti deja destul de dulce ".Nu lua citate de pe net, scrie ceva original, cu siguranta asta o sa il bucure mai mult happy

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ce ar fi daca ai scrie?
stiu ca atunci cand taci imi spui parca prin privirea ta cat de mult ma placi. stiu ca atunci cand ma atingi, cand buzele noastre se ating suav un intreg univers e al nostru. stiu ca fiecare particica din tine este faurita parca din imaginatia mea cum ca tu esti printul meu. de aceea iti spun astazi mai mult decat oricand ca te iubesc si te voi iubi sperand ca iubirea noastra va dura o vesnicie ori o mica eternitate. Te iubesc dragul meu!

ceva de genul asta - si nu copiata de nicaieri! happy