| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou pot sa-i dau prietenului de ziua indragostitilor, ajutati-ma cu niste idei, va rog...sad;(

10 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

O inimioara pe care scrie Te iubesc, un ursulet de plus, un breloc pe care scrie Te iubesc.

| madalicious a răspuns:

Un ursulet[cu un biletel in care sa-i scrii "te iubesc"], un ceas, un medalion in forma de inimioara[u sa ai cealalta jumatate de inimioara], il poti duce la patinoar, un joc pentru telefon, un breloc in forma de inimioara, un colier in care sa aiba poza ta, un lantisor, un inel[u avand unul identic], o noapte romantica, ceva ce ti-a spus ca-si doreste.sunt multe lucruri din care ai putea alege

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

O statueta cu doi indragostitii si o inimioara mare sau o perna mare si sa scrie pe ea te iubeschappy

| Deea a răspuns:

Un ursulet, o bratara, un ceas, daca fumeaza o bricheta personalizata cu "te iubesc". Mai sunt si pixuri din alea cu "pentru iubitul meu" sau altele.

| babygyrl a răspuns:

Cred ca un ursulet cu te iubesc sau o inimioara! eu i-am luat o inimioara cu te iubesc

| octavianpas a răspuns:

Ceva simbolic:o jucarie de plus, ceva micut si drgut.

| DraIneR a răspuns:

Un sarut in circumstante mai ciudate big grin
Baietii nu prea tin la inimioare si chestii de astea ca noi fetele straight facejucarii de plus? hai te rog... Ceva care sa ii aminteasca de tine de fiecare data si sa ii placa :X Un breloc de argint... Gata stiu! O rama cu o poza in care sa fiti voi doi imbratisati :X Sunt astfel de rame speciale cu inimioare peste tot in sezonu' asta

| ΔH a răspuns:

O palma peste fata...
un prezervativ folosit de tine...
un sut

ai de unde-alege

| tisha a răspuns:

Eu mi-as pune o fundita rosie si i-as zice ca ''eu sunt cadoul tau''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un parfum care crezi ca i se potriveste, un cadou personalizat (vezi www.fun-gift.ro sau www.cadourihaioase.ro), un album cu pozele voastre etc