| Andreea2295 a întrebat:

ziua tatalui meu este in curand si pe langa cadou as vrea sa ii scriu cateva lucruri pe o coala care sa il emotioneze.Imi puteti da idei, ce as putea scrie?

Răspuns Câştigător
| Leloluch a răspuns:

Poti scrie : Pentru ingerul meu pazitor, ce m-a tras din nestiinta mea gingasa.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai putea sa i scrii simplu,, esti cel mai bun tata din lume,, sau eu ti as recomanda o cana cu inscriptia asta in locul a ce vrei tu sa faci.

| Alle_3893 a răspuns:

Esti singurul meu tata si te iubesc nespus de mult! Mereu ai fost alaturi de mine, m-ai iubit mereu neconditionat! Acum e randul meu sa iti demonstrez cat de mult tin la tine! Iti multumesc ca ti-ai facut griji pentru mine si ca in ciuda trasnailor pe care le fac ma ierti!
Cu drag,

FUNDA?

| didibmica a răspuns:

Cel mai important este sa-i spui cat de mult il iubesti si ca este forte important pentru tine, fiecare parinte doreste sa primeasca iubire din partea copilului sau