| natalyia a întrebat:

Voi ati fost frecati cu zapada vreodata? dar va place sai frecati pe alti cu zapada? mie dabig grin

Răspuns Câştigător
| andrei96R a răspuns:

Da e distractiv sa faci la altihee hee da sa primesti nu prea big grin

3 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Mie sincer nimeni nu mi-a facut asta niciodata si nu cred ca ar indraznii cineva sa-mi faca chestia asta laughing

| cobritsA a răspuns:

Zapada...
Tuturor copiilor le place sa se joace in zapada,dar de ce sa freci pe cineva cu zapada?
Sti macar ca il poti rani?
Dupa parintii tai intra in belele, deoarece tu copil neastamparat...
Nu va mai jucati asa! Asta nu este un joc, evitati-l!

| UnOmSpecial a răspuns:

Si mie imi place sa-i mozolesc in zapada.Azi la scoala am sarit pe un baiat unde era zapada mai mare si cand sa riicat era omul zapezii rolling on the floor