| Zdog a întrebat:

Voi aveti profesori tampiti?
Care va pun note mici ca respirati sau chestii ge genul
Eu o am pe "profa de romana", e un specimen inascut.

Răspuns Câştigător
| RedDeath a răspuns:

Da, au fost, sunt si vor fi mereu. Treburile astea te pregatesc pentru viata. Cand vei creste, iar vei intalni situatii si oameni tampiti. Acum iti faci antrenamentul. Toti au trecut prin asa ceva. E ca un fel de ''initiere'', poti sa o iei astfel.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa aveam si eu ciuda pe profesori, acum dupa multi ani de liceu imi dau seama cat de mult gresem si ca tot ei aveau dreptate

| cristimihailov a răspuns:

Tu nici nu realizezi cat noroc ai cu profesoara aceea.

Nici nu realizezi...

Vor mai trece ani pana cand vei intelege asta... Ca singurele lucruri care ti-au ramas in minte din scoala, vor fi in special informatiile de la ora ei. Mai bine aveai si la matematica, fizica, chimie si altele ca astea...

| Sociopat a răspuns:

Da fratele meu, ai dreptate.Profii sunt ticniti frate.Comunisti! Aveam o profa de fizica frate.Imi dadea doi ca nu invatam frate! Deci mor cand ma gandesc frate! Si ca ma mai apuca rasul in timpul orelor frate.Tot imi dadea doi frate.E ridicol.Huo comunistii!

| Axys a răspuns:

Da am avut si eu si sincer imi punea note cum vroia ea la mate la jumate de clasa sadsi trebuia sa venim la corijare si ca sa le zicem cuiva nu ne credea pe nici unu dracu sa o ia a fost de matee

| Axys a răspuns:

Acum in zioa de azi nu mai vezi un profesor sa mai aiba rabdare cu un elev sa il invete

| NoName0x0 a răspuns:

Oricare elev/student are sau a avut unul. Deci, da, si eu!