| Intelligence a întrebat:

Voi cand vreti sa scoateti urgent o melodie care va place mult de unde o luati? Cum gasiti voi cel mai usor si rapid melodiile pe care le cautati?
P.s. : sa fie gratis.

Răspuns Câştigător
| Damon99 a răspuns:

O cauti pe youtube copiezi linkul pagini si apoi intri pe http://www.flvto.com scrii linkul si dawnloadezi

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe youtube gasesti majoritatea melodiilor, inclusiv cover-uri etc. Apoi intra pe listentoyoutube si descarca ce melodie vrei de pe youtube.

| Gyorgyno a răspuns:

Scrii in GOOGLE numele melodiei +download apoi enter!
De obicei prima sau a doua pagina gasesti sigur ce cauti si e gratis! (nu in totdeauna) Deci descarci fara probleme!

| randomuser17 a răspuns:

Descarci twittube, te duci pe youtube si sub videoclip apare un buton de download, si acolo ai mai multe formate il descarci in ce format iti vrea inima, si totul e gratis happy

| CristiFUAA a răspuns:

Www.youtube-mp3.org. Copiezi link-convert-download.