| Rose_2860 a întrebat:

Voi cate persoane aveti in lista? Cate iduri de yahoo aveti?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dupa "cura de ignore" nu mai am decat 70hee hee

| Bacemi a răspuns:

300. Am avut 1000 si apoi am redus pana aveam doar vreo 100. Intre timp a crescut numarul. Probabil voi face si curatenie sa renunt la multi care sunt cam in plus. Din cei din lista cu 200 vorbesc mai des, si foarte apropiati sunt cam 70.

| Ana a răspuns:

Am in jur de 10. 000 big grin

| Dizzydizz a răspuns:

Pe alt id pe care nu il fol am vreo 2000 cu tot cu ignore

acum, in id pe care in folosesc nu am multi dar nu ma deran jeaza asta.
am doar 200 happydar macar ii cun pe totihappy si vb cu majoritatea

| Klara a răspuns:

68: prieteni, cunoscuti, familie.
Nu-mi las id-ul decat cunoscutilor.

| Atotstiutorul a răspuns:

Am vreo 35. 000 de mii ca am copiat toate id-urile de le neogen si matrimoniale si hi5 si site-uri de genul asta. dar acum ca am mai crescut nu vad rostul sa am 35000 de mii pentru ca de fapt vb doar cu vreo 50. numai bine

| Petronela a răspuns:

| piktor a răspuns:

Putini ca nu prea stau pe net. majoritatea timpului pe afara, la o bere in clubsmug
chesti de jenu`

| cristiiiiiii a răspuns:

400 doarfrustrated

| BlackRainbow a răspuns:

167 happy Majoritatea cunoscutibatting eyelashes

| loredana2012 a răspuns:

Sincer? Vreo 20 si ceva.Sunt doar persoane pe care le cunosc:prieteni, colegi, fosti amici, rude.Nu inteleg de ce sa am 100000 de persoane si sa nu cunosc niciuna.

| Misssy a răspuns:

Merg doar 1000 d id din cate stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3000, 400 (doar?), 10000 (incap atatia?!)?
Si cu cati vorbiti din astia? Cu cati ati schimbat macar o vorba?
Am 50 de id-uri, dar macar... ii cunosc pe toti. Persoane care nu ma intereseaza nu tin in lista si nu colectionez id-uri de pe siteuri, ca sa ma laud c-am multi ''prieteni''.

| bughy_2476 a răspuns:

2563 de id-uri am pe un id pe care rar il folosescwinking