| HelenEvans a întrebat:

Voi ce aţi alege dintre ştiinţe sociale şi economic? Argumentaţi.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu fac stiintele sociale care include, engleza, franceza, economie, matematica aplicata la stiintele sociale, filozofie, istorie, limba spaniola numai ca fac seral 2 zile pe saptamana 5 ore pe timp de noapte, facilitati pentru ca e mai usor de scos liceul in 2 ani, activitati mai simple si nu e neaparat sa scot 5 in examen cu un 3 la teste si adunat cu 2 de la teme si asistenta in clasa am scapat. In Romania o fi diferit dar nici acolo nu o fi greu.