| Dannys1 a întrebat:

Voi ce ati face daca cineva vene'a la scoala si vroia'u sa va bata princesshee hee? eu i-am batut rau si acum am 2 la purtare ce fac raman repetentlaughing

Răspuns Câştigător
| Dax a răspuns:

Daca "Princess" e prietena ta, atunci ai facut foarte bine laughing

3 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Daca venea cineva la mine la scoala sa ma bata ma duceam la director. Ii lasam la director si veneam cu directorul si cu politia. Cu nota 2 la purtare ramai repetent cu nota 2 la purtare nu imi poti sa mai intrii in liceu bun sau facultate o sa mergi la cele mai proaste scoli. dar nu cred ca o sa te lase cu nota 2. Nota 6. 5 poate tot o sa o ai dar nu 2. te pup si sper sa fie bine. pa -pa :*

| Khanikua a răspuns:

Da :-s

| Dannys1 explică:

Da princess e prt mea si e o fetita micahee heeo ube mult