| danyella12 a întrebat:

Voi ce faceti in ziua cu...stiti voi fetele problema...menstruala cin casa ca ma plictisesc si parca nu suport zilele astea. ce sa fac sa uit ca sunt...pe. stop na...funda...activitati ceva.cu prietenele orice va trece pn gand si siteuri ceva nu stiu orice ...mersi funda si vot

Răspuns Câştigător
| Anny1 a răspuns:

Poti face multe chestii interesante ca sa uiti de ''stop'' poti citi ceva reviste sau poti sa iesi la o plimbare in padure, peisaje ceva de genu sau poti sa stai pur si simplu pe net cautand diverse haine obiecte, ori discutand cu fetele probleme despre baieti [intotdeauna asta dureaza mult] sunt fel si fel de metode ca sa uiti de ''el''sau poti sa incepi sa te joci ceva. funda te rogpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

laughing care dracu este fazalaughing zici ca iti curge menstruatia pe gura, te speli, pui un absorband si poti face aceleasi lucruri ca-si cand nu ai fi pe 'stop' straight face

| Adriianaa a răspuns:

Poti sa faci poze, sa asculti muzica, sa canti, sa te uiti la televizor, sa joci o multime de jocuri interesante, sa vorbesti cu prietenele tale (fie face 2 face, fie la telefon ori pe internet), poti sa citesti o carte, sau o revista. Distractie placuta! :*