| roocsy_7763 a întrebat:

Voi ce jocuri mai jucati?! Eu m-am plictisit de toate jocurile pe care le jucam :-s... dau funda pentru cele mai frumoase :X

6 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Sims 3

| crazyfun a răspuns:

Secon life2 e super

imvu

shaya

| Asdffk a răspuns:

WwW.gamesgames.com, WwW.miniclip.ro/com, WwW.ejocuri.ro. acolo e si chat dar.totul depinde si ce iti place si ce varsta ai. ca jocuri sunt multe! PA paaa!

| deNnisH`A>* a răspuns:

Mie imi plachh barn budy [joc hi5 dci trebuie sa ai cont:D ]
http://hi5.com/friend/games/Barn_Buddy-g2411-Arcade_Games.html?r=2&p=5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mario

| Kraxy a răspuns:

Www.metin2.ro
www.conquiztador.ro
counter-strike
sims 2
fifa
wrestling ultimate impact 2008
funta plz