| maduuuu a întrebat:

Voi ce scrieti la sfarsit de clasa a VIII-a colegilor in album, pe tricouri?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Eu am scris asta : Pentru 4 ani impreuna, plini de bucurii, tristeti, si note proaste. Sper ca nu ne vom uita unii pe altii.

4 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Nu scrie citate, o sa para prea lame sa folosesti niste vorbe care nu iti apartin. Fi sincer/ a si scrie-i ceva de suflet (de la tine) sau ceva amuzant, legat de amintirile cu persoana respectiva in gimnaziu. Mie idiotii mi-au scris JUDENRAUS pe tricou, nah, a fost cam tampit gestul, deci aveti grija sa fie ceva care sa nu-i jigneasca pe colegi.

| Mirela a răspuns:

Diriga noastra, ne-a facut niste chestii la pc in care sa completam cu niste ganduri.eu am pus niste citate dragutse care credeam ca se potrivesc love struck

dar unii dintre noi vrem si pe tricouri:Xk vr sa am amintire si de la cealalta clasa d a8-a love struck.

succes pe maine smug daca dai testarea:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am scris niste lucruri super dragute
dar lucrurile alea trebuie venite din inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru colegii mei sper sa nu uitam momentele frumos petrecute on cei patru ani.Si sa nu se schimbe prea multe.Sa ne amintim cu drag ce faceam in ani ce au trecut, lucruri bune dar si lucruri rele.