| annee_8582 a întrebat:

Voi chiar credeti :O http://www.youtube.com/......ttp?/watch :((

3 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Pare mai mare decat el,dar din cate am vazut, Adrian scrie numai piese evenimentele carora sunt reale, asta ma face sa cred ca da este iubita lui."Din Pacate" pentru fanele lui si din fericire pentru Insusi Adrian

| Ellenna a răspuns:

De ce sa nu credem. E om, are tot dreptul la o viata amoroasa. Si adevaratii fani se bucura pentru el, ca e fericit.

| gaby37 a răspuns:

In primul rand aia cred ca e piti si tutu e un retard ****las in gat de cocalar ce prostie cica el face rap e un rahat