| onlyone a întrebat:

Voi credeti ca o sa avem zapada de craciun?

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Speram sa fie, altfel sunt sarbatorile de iarna cand avem zapada, daca nu e asta e situatia si trebuie sa o acceptam ca atare.Eu am luat un spray care imita zapada sa imi ornez bradul din casa.

| yellowalien a răspuns:

Eu doar sper :-

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sunt optimist: Cred.

| User a răspuns:

Da. sigur va fi... la Predeallaughing

| Orannginna a răspuns:

Prima zapada am avut'o deja, si cred si in a doua si in a treia...si in cea de Craciun. Am speranta ca va fi! happy

| roox a răspuns:

Eu cred, sunt de obicei sunt optimistă.(For A Pessimist, I'm A Pretty Optimist)
De acum cum vrea Dumnezeu.

| OglindaOarba a răspuns:

Pf... sperrr!crying...ca a mai fost un an fara zapada. A fost oribilcrying

| costyn162 a răspuns:

De crezut, nu stiu ce sa zic.Eu nu pot decat sa sper ca va ninge in vacanta asta, inclusiv de Craciun. A avut o mica intentie ieri dar fulgi mici si rari, nu s-a asternut si a doua zis s-a topit si s-a facut noroi.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Ar trebui sa fim cu toti optimisti. Raspunsul meu: DA!laughing

| Beatrice a răspuns:

Eu sincer cred ca da! Azi a nins si nu se stie daca va ninge si mai mult! Dar eu iti spun sa fii optimist/a ok?

| ForeignO a răspuns:

Uite, eu imi doresc foarte mult sa ninga, dar hai sa fim realisti, u cred, totusi daca vrem, cu vointa poate Bunul Dumnezeu ne va da putina zapada, doar asa in spiritul iernii.

Ce ar fi Iarna fara zapada? Dar sarbatorile?

Bineintels ca nu ar fi nimic!

Fara zapada si. spiritul craciunului sau fara mirosul bradului :X

Te pup big grin

Pa, Pa

Răspuns utilizator avertizat
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da. E posibil. Ca daca a inceput deja sa ninga.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred, avind in vedere cum a evoluat vremea pina acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa ninga pe la mine! Chiar as vrea sa am un Craciun alb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau neaprat zapada mai ales atunci cand tai porcul... ce ar insemna fara zapada crying(

| andree_4277 a răspuns:

Da love struck