| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in chestia aia de la iumor, cu omul invizibil?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Toata chestia cu "omul invizibil" a fost regizata, astfel spus, "asistentul" din platou(care este un iluzionist, sau in termeni mai normali, este magiciant, tot odata fost castigator al unui concurs de talente) era omul invizibil, el vorbea la microfon din platou, si se auzea in toata sala ceea ce zicea el, iar pe scena acele lumini se mutau ca si cum ar fi cineva acolo, plus imaginile din fundal care faceau sa accentueze acest contrast.
Daca vei compara vocea "omului invizibil" cu vocea asistentului din platou, vei observa ca este una si aceeasi voce.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu am auzit de chestia asta, deci nu stiu ce sa cred.

Răspuns utilizator avertizat