| deea_1876 a întrebat:

Voi credeti in semnificatia viselor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu cred.Visele sunt gandurile noastre din timpul somnului si, de cele mai multe ori, nu semnifica decat faptul ca ne-am gandit prea mult la un anumit lucru.

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Nu, deoarece visele sînt minciuni.

| melinda33 a răspuns:

Eu cred! Noi visam citeodata ceea ce dorim sa fie in realitate

| Lexy ♥ a răspuns:

Eu una nuwinking

| apaplata_7449 a răspuns:

Unele visuri sunt minciuni unele spun adevarul si ar trebui intelese, dar eu una nu am cautata si n-am fost curioasa ce semnificatie au visurile mele. te incarci deageaba laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Da, dar stiu ca visele sunt interpretabile de la persoana la persoana.

| Alexăndruţaa a răspuns:

Aloo apaplata. Inaine s`o ajutzi. pe deea ar trebui sa stii ca se scrie vise nu visuribatting eyelashes

eu credlove struck because[pentru ca] aproape tot ceea ce visez se indeplineste a doua sau a 3-a zi big grin.

| geocu a răspuns:

Da de ce nu

| emillie a răspuns:

Chiar deloc. Visele sunt doar imaginatia noastra si nimic mai mult.