| OrangeWind a întrebat:

Voi credeti in semnificatia viselor? Eu acum cateva zile am visat ceva si am cautat pe net semnificatia si mi-a dat ca inseamna ca voi primi niste vesti foarte rele de la cineva din strainatate, ca voi avea probleme materiale, vesti zguduitoare, surprize neplacute...etc.Acum...sunt foarte speriata.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cand eram de varsta ta, mama mea avea o vorba cand vedea ca eu ma agitam cu semnificatia viselor:"Vise de noapte. Daca nu a-i fi dormit ce se inampla?" Nu te consuma inainte sa se fi intamplat ceva, ca nu ajuta la nimic.Lasa timpul sa treaca si linisteste-te.Eu nu cred in vise.Sunt cateva persoane alese de soarta care pot avea premonitii si viziuni, chiar si in somn, dar daca nu ai dat dovada de asa ceva pana acum, inseamna ca visul tau nu semnifica nimic.Nici bine, nici rau!

2 răspunsuri:
| Juliana a răspuns:

Eu cred.Sambata noaptea am visat ca se va intampla ceva rau apoi duminica mi-am spart ecranul de la telefon...se mai intampla... unele vise sunt de luat in seamahappy

| mdaria a răspuns:

Http://jorjette.co.cc/tehnici/interpretarea-viselor/
http://blog.121416.co.cc/......e-cocaina/
gasesti aici raspunsuri la intrebarile tale. Într-adevar, nu degeaba visezi ceva...