| EyesSad17 a întrebat:

Voi cum ati descoperit talentul vostru? funda

Răspuns Câştigător
| alexandra199711812 a răspuns:

Eu am talent la desen si cantat, la desen am descoperit intr-o zi cand pur si simplu desenam si la cantat s-a intamplat asa pur si simpluu exersandwinking

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Care talent? laughing

| Dean1996 a răspuns:

Nu am așa cevahee hee. Adică nu m-am nascut cu ceva special.
Nu toți oamenii au talent,unii se nasc cu talent, alți munesc să obtină ceva, sau să ajungă într-un punct.

| iulyspy a răspuns:

Pai incercand fel de fel de chestii si vazand ce imi place sa fac mai mult:d

| winchesters a răspuns:

Mai bine intrebai "ai vreun talent?" :]]

| Martzyana a răspuns:

Poi am incercat sa fac o gramada de lucruri. care le vedeam la altii. si nu mi'au iesit. Depinde si ce iti place sa faci. Daca iti place sa canti. incerci sa canti in toate modurile si toate felurile de muzica. in fine. Mie'mi place sa dansez. am fost si la cursuri dar nu mi'au placut. pana cand m-am uitat pe youtube la dnb. Am invatat si la asta ma pricep acum cel mai bine. si pana al urma. talentul meu e sa dansez, doar ca eu nu'i spun talent... i spun placerebig grin sper sa te ajute. byebig grin