| Flostar2010 a întrebat:

Voi cum va distrati in vacanta de vara.

Răspuns Câştigător
| andrei a răspuns:

PC, fotbal, pac, fotbal, pc, fotbal si antrenmantsmug

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Plajă, plimbări, întâlniri etc.happy

| Roxy a răspuns:

Pai ma duc in cluburi, ma duc la strand, ma plimb prin oras, cu role, cu bike-ul, cu picioarelelaughing, fac antrenamente, merg in cantonamente, merg cu cortu(dar cand se face cald)...
Momentan ploua in orasu meusad
Dar si acum cand ploua ma distrez, merg in cafenele si povestesc, joc ceva(acum e la moda sa mergi in cafenea sa joci table, eu nu am stiu juca tablelaughing )Merg prin magazine...Imi chem prieteni al mine sa ne uitam la ceva filme, sa dam party-uri, sa jucam ceva...Si multe intalniri si flirtbig grin
Sa vina odata calduraangry laughing
:*

| louis3 a răspuns:

Volei, plaja, cocteil, si iar de la capatlaughing

| Sergiu_1459 a răspuns:

Pai ies p'afara cu prietenii, Cluburi, Terase, Plimbari cu bicicletele, cu rolele, Strand, Fotbal si multe altele happy

| Alecsutz a răspuns:

Turnee de poker...happy