| unnamed_4169 a întrebat:

Voi pana la ce varsta ati mers impreuna cu parintii sa va cumparati haine?

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Mie si acum imi place sa merg cu mama pentru ca este si prietena meahappyNu cred ca conteaza desigur daca nu ai niste parinti care sa te faca de ras in sensul ca sa iti impuna sa iti iei ceva anume sau sa zbiere pe tine prin magazinhee hee

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Pana la 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Buna intrebare! laughing Pai eu mai merg si acum cu mama, si am o varsta, dar asta nu inseamna ca ea iti alege hainele, eu am avut noroc ca mama a avut gusturi si nu m-a dus in vreo chinezarie asa ca mai mergem in mall uneori! (sunt studenta)...asa ca, venind in Romania, petrec uneori timp prin magazine!

P. S: Nu trebuie sa te simti rusinat, daca vrei poate deveni o chestie placuta!

Bafta!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 46 si tata si bunicu merg mereu cu mine sa-mi iau toale. dar avem panarama cu strabunicu mereu.ca el e mai traditionalist. mie-mi plac blugii si ele vrea sa port itari tesuti la razboi de strabunica. e ciudat rau.