| Adina_2375 a întrebat:

Voi participa la concursul "Sanitarii Priceputi" si vreau niste teste sau orice legat de concurs. Funda

10 răspunsuri:
| Mirυnα_5003 a răspuns:

Ne inscrisese si pe noi diriga si exersam cu materiale aduse de ea. Pana am aflat ca se castiga cu pile oh go on...

| 인스피릿 a răspuns:

Noi am luat locul I la locala si sambata avem judeteana. Fara pile, fara bani. Trebuie sa stii ce sa faci si sa stii sa reactionezi in orice situatie.

| DanielleDaniaD a răspuns:

@ Miruna Nu draga mea!
Nu se gastiga cu pile. anul trecut am luat locul 2
participam si anul acesta si cu siguranta vom lua locul 1

si nu am castigat cu pile

@Adina nu am gasit doar un test... cu siguranta acela l.ai gasit si tu.
Bafta!:*

| ankutza17 a răspuns:

Nu se gastiga cu pile Miruna.Ca anul asta eu si echipa mea de la Liceul Iorga am castigat locul 1 si reprezentam Sectorul 1 din Bucuresti la faza nationala.Si nu, chiar nu am avut nici o pila!:-

| Loredana_5574 a răspuns:

Pai si eu particip anul asta si gasesti teste scrii pe google sanitarii priceputi teste si iti da acolo unu` si Miruna nu se castiga pe pile anul trecut am lu`at locul 3 si nu am avut nici o pila

| Ellaaaaa a răspuns:

Acesta este primul an la mine la sanitari si ma duc maine la concurs...Am gasit o varianta doua variante de teste la teorie:http://www.didactic.ro/......r-sanitari
Sper ca te-am ajutat! :)

| Ellaaaaa a răspuns:

Buna! La mine este primul an la acest concurs si maine ma voi duce si eu...In fine, am gasit doua variante de teste la teorie:http://www.didactic.ro/......r-sanitari
Sper ca te-am ajutat! :)

| monica_3689 a răspuns:

Ba nu,nu e cu pile, ca am fost si eu in 2010, si am luat locul 5...

| Ramoniiciii a răspuns:

Si eu caut, dar nu prea gasesc oricum noua ne-a mai faucut profesoara. Nu este adevarat Miruna nu se castiga deloc cu pile, decat la nationala. Dragii mei eu sunt de la scoala 38 Galati. sper ca anul acesta sa fim la fel de buni ca fetele care au fost 2 ani la rand. Profa mea de bio a avut un echipaj de 5 fete care au luat locul unu si la zonala si la locala si la judeatana si in 2008 - 2009 si in 2009 - 2010. Inafara de nationala au ajuns si acolo, insa acolo nu e cu pile e cu bani. Stiu ca se dau foarte multi bani ca sa ajungi la internationala, stiu ca cei care au castigat anul trecut facuse imprumut la banca ca sa castige, si stiu un echipaj care a platit 60 de milione celor din juriu si nici nu au castigat. In schimb scoala 38 Galati s-a calificat pe locul 20 parca fara pile, doar cu munca si suntem mandrii. Mult succes maine. Eu in Galati maine am concursul nu stiu tu de unde esti si cand il ai. Sper sa fiu macar pe primele 3 locuri ca sa trec mai departe. Noroc mult! Te-am pupat si scuza-ma dar nu prea gasesc nici eu teste pe net. sad