| Park1Suin a întrebat:

Voi urati pe cineva? Daca da spuneti-mi de ce.Eu tot urasc cateva persoane.

10 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Toata lumea uraste pe cineva, e ceva normal, si nu se pune problema motivatiei rationale pentru ca la fel ca in cazul iubirii ura nu poate fi explicata rational.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu urasc, dar sunt persoane care nu-mi plac deloc si a caror prezenta ma derenjeaza, le-as zice persoane antipatice.Nu le doresc raul, dar nici nu ma prea intereseaza soarta lor.

| SimonaCristina a răspuns:

Urasc anumite persoane, pentru ca sunt prea invidioase ca sa recunoasca faptul ca sunt mai buna ca ele.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai urasc unele persoane. Uras ca unele persone zic, ca pot tine secrete si imediat isi dau drumu la gura.

| ORDKEO a răspuns:

Am o lista lunga

| dbcovrigeldb a răspuns:

Da,urasc unele persoane ) din motiv ca nu-si pot tine gura atunci cind sunt la utlima suta de metri si pot avea necazuri mari.dar e ok..incerc sa mentin cu toti o relatie de prietenie mai buna.iar cind vad ca ei intrec limitele, le ofer indiferenta )... sau, sunt alt gen de persoane..nu as spune ca tin ura pe ele..doar ca, nu le suport!

| ghtm a răspuns:

Da urasc... poate pur si simplu invidiez unele persoane pentru ca petrec mai mult timp cu alti oameni, dar nu cu mine, pe cind spun ca le esti importanta. Urasc perosanele care inca nu "au prins la minte" indeajuns, sau care se tin hitri si destepti, chiar daca nici pe departe nu sunt, sau cind sunt mindri, chiar daca nici nu au pentru ce.

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Si eu la ful ca deea

| Danieladaniiii a răspuns:

Nu, dar una din cele mai bune prietene ale mele se duce la alte clase in loc sa stea cu noi, si nu prea mai vorbim, si nu stiu ce sa mai cred.

| AAnka a răspuns:

Nu pot sa chiar ca urasclaughing Dar nu prea suport o colega pentru ca imediat ce ii spui ceva tipa in gura mare in fata intregii clase... Mai e o colega care nu stie cum sa faca in ciuda altoraaa... Sunt destule din astealaughing