| DarkCatYutsuko a întrebat:

Vor rog sa imi dati niste statusuri de despartire, dnd, amuzante etc...

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

TristE:Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine...

La inceput n-o iubeam... acum o iubesc la fel ca la inceput.

Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii numai daca spectacolul a luat sfarsit

Alege ce iubessti si apoi iubeste ce ai ales

Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba…

E greu sa zambesti atunci cand ti-e greu

Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impedica sa vezi stelele

Câştigi sau pierzi, tot pierzi

Indiferenta ta, raneste sufletul altora…

Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine…

Dnd:Lasat la mine in pace *** TEME!

Nu deranjatzi… sunt casatorit!

Mai pe loc repaus nauzitzi? ma uit la un film… ][)) ][\][ ][))

Don’t disturb, let masturb!

Prea Busy ca sa iti dai seama ca sunt on…

][_, ([]) ][_, | ][)) ][\][ ][))

Deranjati`ma! ca altfel v-a deranjez IO!

Nu ma deranja ca e vai de pielea ta…

Ultimul care m-a deranjat, e inca dat disparut…

Aaa…uf…uf.nu ma deranjati… in 2 sec. ating orgasmul…
Cauta-ma prin alta parte

S-a lansat siteul www.cauta-ma_prin_parc.ro. Viziteaza-l!

Satul de lume, satul de voi

Nu vezi ca am bulina rosie, la ce te mai obosesti sa-mi scrii?

Buzz = Ignore

N-am chef de vorba, asa ca DND!

Funny:1. Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua.

2. Invisible to Everyone cu iconita aia gri in stanga.

3. N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar.

4. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

5. Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut.

7. Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie.

7. Pestele care lupta impotriva curentului.moare electrocutat.

8. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10. Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

HaioasE:Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru-n casa.

Enervez in rate lunare

Le stiu pe toate... da-s maritate

Eu imi *** viata. viata ma **** pe mine.suntem un cuplu fericit.si ne simtim bine

Mama prostilor e mereu gravida

Nu-ti ridica femeia la cer ca te va insela cu primul inger

Prietenii falsi sa imi dea un Buzz...astazi fac prezenta.

N`am status acum... da am avatar.

Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu totii filozofi!

Last one to die please turn out the lights.

2 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Claudiaeredit a răspuns:

*Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui! sigh
*Te rog nu`mi spune că ţie dor Doar aşa că şti ce vreau s`aud. straight face
*Ce tare.ha…ca filmul ăsta e`nfloare Iar eu nu...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *