| Ad3lyna16 a întrebat:

Voteaza marirea alocatiei la 100 lei noi :X, nu e nici o gluma, mai avem nevoie doar de 1.842 voturi, voteaza si tu pe www.Picinel.ro/marirea-alocatiei.html votul tau conteaza, un vot in plus o sansa in plus... :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa faptul ca acest lucru(marirea alocatiei la 100 de lei) este in proportie de 99% imposibil(avand in vedere si situatia de moment a Romaniei), vreau sa-ti mai pun in vedere un lucru:desi am votat(o singura data), noul numar de voturi necesare a ramas tot de 1. 842, care cu siguranta va ramane neclintit pana-n veacul vecilor.Deci,din pacate, nu are nici-un rost.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gtahappy

Apache
| Apache a răspuns:

Eu am votat... dar chiar crezi ca o sa schimbi ceva cu asta?

| Graphee a răspuns:

Nu cred ca o sa rezolve asta cu ceva. happy

| Monna a răspuns:

Nu observi ca numarul e acelasi chiar daca votezi (1. 842).
E o facatura :-J
Nu stiu astia cum sa faca mai multi bani. rolling eyes

| Mihaela987 a răspuns:

Am dat dar tot 1842 mai trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce gluma bunalaughing