| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Voua ce tari va plac? unde ati vrea sa locuiti? eu sincer imi plac tarile astea.Canada Islanda Norvegia Suedia Finlanda Germania Italia Spania Elvetia China Rusia Australia Anglia si S. U. A si insula Hawaii.de locuit ori in S. U. A ori in Hawaii.

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

, Hawaii, Finlanda, Norvegia, şi Suedia.Iar de locuit, mi-ar plăcea fie să am o căsuţă pe o plajă din Australia, fie o cabană undeva în Europa Nordică, de unde se poate vedea aurora boreala.

| katy a răspuns:

Germania sau SUA

| NoChanceForUs a răspuns:

Suedia sau Finlanda.Climat ok, tehnologie, cultura...

| annakarenina a răspuns:

Eu nu as vrea sa locuiesc undeva, sa fiu prinsa de un loc anume, eu as fi intr-o continua calatorie, as vrea sa cunosc tot, toata lumea, toate felurile de a fi ale oamenilor...