| HuskyBoy99 a întrebat:

Voua ce tigari va plac cel mai mult? Mie Kent si Dunhill! In special Kent click! Dau Funda unei pareri bune!

Răspuns Câştigător
| Alessandro a răspuns:

Bună.
O bună perioadă am fumat Pariliament Aqua Blue Slims, după care am trecut la Kent 8. Am fumat Kent 8 cam un an, după care au apărut kent Convertibles, și am trecut la ele.
Cred că cele mai bune sunt Kent 8 și Convertibles.
Nu au nici o aromă tâmpită, gen Viceroy, More, Winston Roșu sau mai știu eu, nu au nici o aroma grețoasă, gen Vogue sau Glamour. Sunt perfecte, mai ales Kent Convertibles, pentru că nu sunt nici tari nici slabe.
Pa-pa.

3 răspunsuri:
| KickAss a răspuns:

Kent 8 sunt cele mai bune laughing. si convertibles daca nu spargi bila.

| Adiitza a răspuns:

Pai am inceput cu Pall Mall albastru > Kent > Winstone > Pipa > si acum am ajuns la Viceroy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fumat tot felul de prostii pana acum, dar de 1 an sau mai mult m-am apucat de Kent 8 si la el raman. Bafta!