| ekofelina a întrebat:

Voua ce va place mai mult : tricou sau maieu?big grin

Răspuns Câştigător
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Mie sincer imi place mai mult maieul pentru ca ma lasa sa respir. Adica nu imi acopera toata pielea si pot purta mai usor ceva peste.
Sunt si pentru tricouri pentru ca are maneci si daca cumva unii oameni transpira, nu isi transpira si hanoracul, pentru ca are manecile tricoului.
Ambele is bune, pentru vara iti sugerez maieu si pentru iarna tricou! Trebuie si tu sa te simti binewinking!

App: dai fundita pentru cel mai bun raspuns?batting eyelashes

Sper ca te-am ajutat! big grin

16 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Amandoua imi plac la fel de mult.

| kattya96 a răspuns:

Tricourile imi plac mult mult de tot :X:X.
Nu stiu ma simt foarte bine in ele happy

| louise a răspuns:

Ambele depinde... iarna voi purta tricou dar vara si maieu... depinde de model ptc 2 maneci nu conteaza aa de mult big grin funda?

| Mălinuşaaa a răspuns:

Depinde.mai mult maieu, dar si tricou.depindelaughing tu?batting eyelashes

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Mie imi plac mai mult maieurile deoarece imi place mai mult cum arata p mine un maieu decat un tricou, nu zic ca numi plac tricourile dar is mai faine maieurile.Plus ca intr-un maieu o fata arata mai sexyhappy.
Team pupat:*

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Maieu. Tie?

| Foxylicious a răspuns:

Buna
In casa tricou, afara maieu.

| kittykat a răspuns:

Maieu big grinbig grinbig grin e mai comod. insa sunt bune si tricourilebatting eyelashes

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Maieu; x; x

| Cherry a răspuns:

Depinde de care
in special am tricouri :X

| Ozanaf a răspuns:

Un tricou, deorece e mai putin decoltat.Nu imi place sa port haine decoltate.

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Maieu.
Pa, pa.

| zanamaseluta_8806 a răspuns:

Dar ce conteaza. doar le port pe amandoua. cateodata e mai bun tricoul, cateodata e mai bun maieul. depinde si la care tricouri si maieuri te referi.

| felicia_7213 a răspuns:

Mie imi plac ambele, in dependenta de geanta, pantofi, sau fusta big grin

| fashionstar_4696 a răspuns:

Maieul te face mult mai sexy si poti purta mai multe accesorii ^_^ love struck parerea mea