| Wazzap a întrebat:

Voua va merge Facebookul? Mie imi zice "There is a problem with this website's security certificate."
Ce sa fac sa mearga iar?

4 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Pai sa stii ca si mie mi-a facut figuri ieri. Adica asa imi spunea cand dadeam la Home dar in rest imi mergea. Am dat refresh log out restart bla bla si pana la urma dupa o oora si-a revenit.[in ultima vreme multe persoane au avut probleem, probabil de la milioaneel de useri care navigheaza pe face.] Alta idee n-am, decat sa astepti :-s

| MyEssence a răspuns:

Da, mie imi merge, asteapta o ora si poate se va rezolva, daca nu atuunci maine sigur o sa fie binewinking

| Wazzap explică:

Pai chestia e ca nu-mi merge de o saptamana.

| Antonia99 a răspuns:

Restarteaza pc'ul.
Mi s-a intamplat si miewinking