| NinnaS a întrebat:

Voua vi se intampla sa visati ceva, apoi cand va treziti sa se intample? E ciudat... :/

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Foarte rar. Se numesc vise premonitorii. Mi s-a intamplat de vreo 3-4 ori pana acum, dar nimic prea semnificativ, doar situatii banale, cel putin aparent. Nu cunosc cauza lor si nici nu se cunosc prea multe informatii despre acestea, in general.

| Furculingură a răspuns:

Eu nu îmi amintesc niciodată ce visez. o.o
Aşa că nu am cum să îmi dau seama dacă mi se întâmplă ce am visat sau nu.

| xtembix a răspuns:

Da mi s-a intamplat odata, intr-adevar e ciudat, dar eu zic ca e normal.

| ConducereaLumi a răspuns:

Mdea visez ceva dar dimineata imi aduc aminte in ceata si mi se intampla in cateva zile

| MyaEmy a răspuns:

Da am patit asta laughing
Am visat intr-o noapte ca voi lua nota patru la matematica si a doua zi chiar ajunsesera rezultatele testelor la mate..nota 4 la minelaughing

| cine1cine a răspuns:

Este coincidență, prima variantă, a doua variantă este următoarea : stai și te găndești la ceva mult de tot, ori poți doar auzi din treacăt ceva, apoi se întipărește in mintea ta fără ca tu să știi, căci tu conștientizezi doar 3 la sută din tot ce te inconjuară, așa sunt toți, iar restul de 97 la sută se duce in subconștient etc, samd. Apoi tu te culci, iar creierul tău bang, scoate la iveală ceva din trecutul tău,asemănător, ca mai apoi tu vei spune că este identic cu va urma! Se întămplă des ca virgulă copii traumatizați, cu probleme in familie, unde tata o bate pe mama sau invers, se întămplă ca cei afectați din familie, copii mai mult, să aibă coșmaruri sau vise din acestea care te bagă in ceață mai mult. Sfatul meu pentru tine este următorul. Nu mai povesti visele, căci acestea pot fii intrepretate imediat, și te poți da de gol in fața unor persoane rău voitoare care cunosc și se pricep sa interpreteze visele. Cu alte cuvinte incearcă să fii discretă la viața ta. Sau cum se mai zice in termeni populari, nu da afara din casă nimic! laughing

| HinataYuno a răspuns:

E ciudat, chiar foarte ciudat.Am patit-o de cateva ori.