| Luiza_9610 a întrebat:

Vream si eu niste melodi care sa ma faca sa ies din starea de tristete fundita:X

4 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Andreea Bălan- Liberă din nou.

| Claudia_8122 a răspuns:

Simplu & Alex-Convict
anda adam-show me
fely ft. puya-vreau sa te sun
sean paul & rihanna-break it off
camuflaj-nici o lacrima
dj andi and stella-freedom
dj andi ft. stella-happiness
tranda-soneria

| Andreea_8844 a răspuns:

Parerea mea este ca nu o melodie te poate scoate din tristete asta trebuie sa o faci tu, dc e vb de o despartiere nu conteaza din vina cui este trebuie ca sa te gand ca tu meriti ceva mult mai bun si poti merge si singura pe un drum oricat de greu ar fi pentru ca nu intodeauna poti avea pe cineva langa tine pe acel drum, uneori asteptam prea multe de la pers de langa noi dar intr-un final ne dam seama ca nu e de fapt ceea ce am crezut noi ca este, dc e vb de suferinta dupa o rel, inceraca ca pe urmatorul iubit sa ti-l alegi in asa fel incat sa fie langa tine si sa ai un sprijin la rau, si fericirea ta sa fie si fericirea lui. inceraca sa lupti pentru tine. succes