| Crysty_9003 a întrebat:

Vreau id si hi5 de fete frumoase din judetu alba pana in 16 ani tongue

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

De când e ăsta site de matrimoniale?
Şi dacă ne ceri chestii de genul, înseamnă că eşti atât de, să nu spun ceva urât, încât nu eşti în stare să îţi găseşti o tipă şi vrei ca "toate fetele să apeleze la tine" că "vrei să îţi faci o prietenă şi nu găseşti".

| Trăie a răspuns:

Ma crysty lasa astea mai iesi prin oras ca asa nu vrea nici una ti frica de soare sau ce ai?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danielutza-dany

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ba` nu esti cxapabil sati cauti o fata sau ce iti trebuie doamne ce prost dreku i proasta siti da vreun id mata incearca alt site pe siteul asta fetele nu stiu disponibilelaughing ce prost doamnerolling on the floorstai calm ca prea curand nu o sa gasesti asa ca by frateloowave