| blackporcelain a întrebat:

Vreau miscari de kick-boxing, filmulete, nu vreau sa ma apuc de el dar vreau sa stiu niste miscari care sa ma ajute la cresterea in inaltime, stiu persoane care in 2 ani au crescut 15 cm, uimitor dar adevarat, vreau niste miscari si dau funda pentru cele mai bune dar sa fie si utile

1 răspuns:
| dermetzgermeister a răspuns:

Nu e uimitor, fratele meu a crescut 10 cm in 2 luni[se intampla la multi].
Nu cred ca daca faci miscari de kick boxing cresti in inaltime. Eu am facut judo si nu am crescut asa mult.
Cel mai bine ar fi sa te apuci de basket, sau sa faci sarituri, detenta ti se va mari oricum.
Numai bine.