| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Vreau niste idei de jocuri pentru facebook (in texte) va rog mult tongue ca sa putem juca pe un grup happy stiti?

1 răspuns:
| Kukusterino a răspuns:

Spanzuratoarea, jocul nr.(spuneti continuu nr.e cam tamp jocu) happy idei de farse,farse, bancuri, glume,poante,trebuie sa fiti creativi, ghiceste vedeta(poze cu vedete sau oamnei cunoscuti, celebritati dar cu fata cenzurata si trebuie sa o ghiciti) doar trebuie sa fiti creativi! laughing Sper ca te-am ajutat, alex!