| rebbi21 a întrebat:

Vreau niste idei originale de cadouri (manuale) pentru cea mai buna prietene(in afara de bratarile prieteniei! FUNDA! big grin love struck

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Scuza-ma dar tu ai spus ca vrei niste idei originale si nu mai sunt originale ideile acelea "de cadouri pentru. cea mai buna prietena", oricum eu o sa te ajut, alege din urmatoarea lista PS: pe acestea eu le-am inventat:
-I-a o fotogralie cu voi doua si inrameaz-o;
-Oferai un tricou cu o fotografie cu voi doua imprimata pe el;
-O panglica;
-O brosa;
-O pereche de pantofi;
-O pereche de cercei;
-I-a doua inele identice pe care sa scrie ceva de genul "Best Friends Ever" unul sa il iei tu, pe celalalt ea;
-Un lantisor su un colier;
-etc.
Sper ca te-am ajutat! Daca te ajuta cu ceva, eu as alege dintre brosa si colier!

1 răspuns:
| andreeapink01 a răspuns:

Quilling. Uite un site cu mai multe idei:
http://www.fingertipstv.com/
Sper ca te-am ajutat. Fundita?