| LCD a întrebat:

Vreau niste modele de tatuaje, pentru incheietura mainii.

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elena a răspuns:

Un sarpe incolacit caruia sa i se termine capul aproape in palma si limba sa o aiba pe linia vietii.

| cristina4love a răspuns:

Uite parerea mea.Eu zic sa nu iti tatuezi modele luate de pe internet.Gandeste`te ca`l vei avea permanent pe piele acel tatuaj. Fa`ti unul care sa aiba o semnificatie pentru tine, sa fie important, sa reprezinte ceva.Mai gandeste`te.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.best-tattoo.net modele tatuaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti faci ceva semnificativ tie pentru ca o sa il ai toata viata nu toate tatuajele dupa net. Sa iti aduca aminte de ceva sa nu uiti nici o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modele de tatuaje, poze, video, gasesti pe www.tatuaje-modele.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. In primul rand un tatuaj in zona dorita de tine e dureros, nu foarte dureros, e suportabila durerea. Dupa ce-il bati a doua zi te va durea incheietura mainii fiind o zona foarte sensibila.Nu trebuie sa-ti faci un model complicat daca stii ca nu poti rezista la durere. Al meu are 1 saptamana de cand l-am facut, si cum a spus si cristina sa-ti faci un tatuaj cu semnificatie pentru tine nu de dragul de a avea un tatuaj. Eu am un ingeras.Bafta in alegerea modelului.

Alte răspunsuri
| crystyna_4274 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic asta depinde de ce iti place tie... poti face un tribal, sau bratara, fluturi, sau stelute acum depinde de tine ce vrei sa iti faci dar cel mai simplu uitate pe cataogul celui ce iti face tatuajul si iti alegi singura, de obicei cei care veneau la mine sa le fac tatuaje imi cereau catalogul daca nu erau decisi de cee ce vor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, Mimi! kiss
uite parerea mea.
daca tot vrei un tatuaj fa unul care sa reprezinte ceva.
uite iti dau cel mai bun exemplu: EU! big grin
o sa imi fac unul la incheietura mainii. vroiam un fluture. dar acum o luam logic: nun stai la 40 de ani cu fluturele pe mana sa zici "era o tampenie de cand eram adolescenta".
asa ca am decis sa fie ceva delicat, ceva sa reprezinte ceva, ceva sa nu inteleaga toata lumea. si am ales: أحبك يا أمي
e in araba si inseamna "te iubesc mama". si asta ptc nu stiu ce m.as face fara ea, ea m.a facut, ea m.a crescut, ea mi.a dat totul happy
Sper ca ti.am fost de folos :*

Alte răspunsuri
| Deliiia a răspuns:

Eu ma gandeam sa imi scriiu numele artistic, dar m-am rasgandit. Iti dau o idee : tatuajul facut va tine mult asa ca ...gandeste-te la un lucru drag tie. Trebuie sa fie venit din inima, nu de pe google.winking Mult noroc la alegere!

| Roxana_Roxanika_1989 a răspuns (pentru Deliiia):

Bvo.ai mare dreptate,,,

| Tanase_Gabriel-Ionut_1988 a răspuns:

Eu mi-am facut o bratara un pic mai sus de incheietura maini si acum vreau sa imi mai fac unul chiar pe incheietura, e dureros, stiu, nu stiam ce sa imi fac, vroiam sa imi scriu numele mamei dar m-am razgandit si axi_4640 mi-a dat o idee mai buna.