| Battery a întrebat:

Intrebare pentru cei care au tatuaje. As vreau sa imi fac un tatuaj la incheietura mainii cu initialele C D si inca unul pe un sold, un citat dupa care ma ghidez in viata. Cam cat ar costa? Mai mult de 100-200 de euro? Multumesc.

3 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Doamne laughing Ce faci cu atatia bani:O? Eu stau in spania si am o fundita la incheietura mainii si colorata.ma costat doar 60 de eurobig grin Stai linistita daca e doar negru fara culori eu cred ca in jur de 70 de eurohappy

Ceao!:*

| hummer24 a răspuns:

Mi se pare ca e in jur de 100 lei centimetrul patrat negru, si cu un cm patrat cred ca e loc pentru tot ce vrei tu sa scrii, maxim o sa te duca la 300 lei daca e alb negru, da preturile difera de la salon la salon asa ca te duci explici ce vrei si i zici cam cat ar costa asa orientativwinking

| uka16 a răspuns:

Pai depinde unde tzil faci eu mi le-am facut in Italia...si au costat in jur de 350 de euro...happy