| iiGalaxy a întrebat:

Heii :* Cine imi da sugestii de tatuaje mici sa le fac pe incheietura mainii? fundita!

Răspuns Câştigător
| KristyNbk a răspuns:

Fa-ti semnul infinit. din care sa iasa scris Love big grin ar fi dragut
uite aici : https://encrypted-tbn1.gstatic.com/......ps?/images

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti foarte bine inainte sa te tatuezi, iar daca iti doresti cu adevarat, sa alegi ceva ce are o semnificatie pentru tine, ceva ce te reprezinta si esti (aproape) sigura ca te va reprezenta pentru totdeauna. De exemplu, o litera care vine de la ceva anume, un cuvant scris intr-un anumit stil sau un simbol.

| ElenaSA a răspuns:

O mica steluta, florica.

| Sociopat a răspuns:

#dumb

| RobertFHC a răspuns:

Ceva in chineza. nu stiu, numele tau/al persoanei pe care o iubesti cel mai mult(mama/tata sau amandoi pe acelasi brat sau pe brate diferite)/scrie familie pe incheietura si aia e tot big grin

| sheldoncooper a răspuns:

Poti sa iti scrii cuvantul "live" cred ca e un mesaj chiar tare care sa iti aduca aminte in fiecare zi ca trebuie sa traiesti viata la maxim