| Anghel_9461 a întrebat:

Vreau niste statusuri fffff scurte si foarte frumoase... cele mai ciotka primesc funda!

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Stii ceva?! Nu mai sunt cum eram.acum Zambesc, atunci Plangeam

•De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!
Nu spui nimic, dar stiu ca ti`e greu. Acelasi lucru se intampla si`n sufletul meu
Stau departe. Nu ma intorc vreodata.Te cunosc, o sa ma ranesti inca o dataa

Si.iti mai spun inca o data.Acum nu mai plang cum reuseai sa ma faci odata
Azi ne privim in ochi ca niste straini. Ce ne-a legat de-acum sunt amintiri.

Tu stii cata durere s'ascunde'n spatele unui zambet?
nu`mi spune ca ma iubesti.Azi nu mai cred in povesti.
"ieri ma iubeai astazi ma urasti"
Stiu asta...Ti-e dor de el si chiar daca ti-ai promis ca-l vei uita, nu reusesti...

Ieri eram impreuna azi esti cu alta de mana
Nu stiu cum o să trec peste baby... fără să-mi pese
Acum vorbesc de noi. Si uită-te in trecut si nu ne vezi pe amandoi.
Și te dărâmi singură încercând să te ridici, când îl vezi în fața ta. simți că pici
Ce' te uitzzi asaa la mine? Du'te la naspeta de gagikta si nu mai intreba de minewinking
Sunteti atat de praf.incat pot sa va trag pe nassmug
eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •
E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior
Eu pot sa zic ca esti curva uh insa poti tace pentru ca Stii ca am dreptate!

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta
Crezi ca ma faci geloasa quu'ea?winking Du'te fraiere ca arat de 10 ori mai bine cu eaawinking_l_
Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece
Cu lacrimile frante…Cu sufletul pierdut…Privirea-n pamant…Un singur cuvant…

incepi sa-mi spui "s-a terminat" si acum regreti ca ai plecat
E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.

Dar sigur cand imi este greu
Tu esti rapunsul meu.

Te am in gand la orice pas
Tu esti tot ce mi-a ramas.

Am stiut intotdeauna ca intre noi nu e doar o joaca,
Cum au facut multi : astazi vino, maine pleaca...

Nu, doar langa tine mi-e bine
Nu exista tu sau eu exista doar NOI; x

Din cand in cand iti faci loc din nou in inima mea.nu voi putea uita c-ai fost o parte din ea day dreaming

Este totul, dar tu nu vezi. Te iubeste, dar negi totulwinking!

Nu lupta pentru cineva care nu iti da motive sa o faci happy

Cand vei suferi, langa tine voi fi love struck

Si stii ca niciodata nu o sa fie cum a fost.Si multe lucruri acum nu mai au rost straight face

x You`re my favourite drog; x show me real love; x"

Stii bine ca o porti in inima ta.Sunt mai multe ele, dar e o singura EA love struck
Nu am stiut ca toate lucrurile bune sunt bune doar la inceput. :
Imi aminteSc. de atatea; sinceR. chiar mi-e dor...

| bby a răspuns:

Http://www.facebook.com/apps/application.php?id=139706616078480 mergi la aplicatie aici :x gasesti de toate daca ai facebook :D

| BigGirlPretty a răspuns:

Buna:-*Te Pot Ajuta Eu:d
1.Sunt Mica Dar Am Sufletul Mare:x
2.I Hate You'r Love[:x]
3.The Life Is So Beautiful[:d]
4.Invata Sa Zambesti:d[Viata E Scurta]:x
5.Esti Sigur Ca Ma IUbesti Sau Ma Pacalesti[:-?]
6.Te Besk:x[Pe Tine]
7.Am Un Sts Beautiful:x
8.De Ce Te'am Iubit Cand Stiam Ca Ma Minti[:(]
9.Am Friends Prin Toata Lumea Dar Ma Besk[:x]
10. Fara Rost:x
11.Angel In My Life Is You[:d]
12.H a pp y:x
13.Traieste'ti Viata Iubesti Dragostea[:x]
14.Viata Nu e Un Joc[:x]Life Is A Moment:x
15.Ce Sa Scriu La Sts?!:xUite Ca Am Scris:x
16.Its' time for..."I don't care"."
17."♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.X`°°●♥"
18. ιυвєѕc мυzιca:χ
19. ƒєтιтza ℓυ' мaмιιι
20. ƒaяa ѕтяєѕ ιη νιaтa мєa.мιє вιηє aѕa:χ
21. ѕυηт acσℓσ un∂єνa, caυтaмa'η νιaтa тa[:∂]
22.єυ ѕυηт ѕσaяєℓє cє яaѕaяє ∂ιмιηєaтa ѕι aρυηє ѕєaяa[:χ]
23.am aנυηѕ ℓa ηя 2Э.нa ρρ у:χ
24.un cσριℓ мιc мιc мιc. ƒacє вaιє ιη ιвяιc[:))]
25.hai ѕтєaυa:χ
26.hai ∂ιηaмσ:χ
27. aηgєℓ ιη уσυ'я ℓιƒє ιѕ мє:χ
28.am σ ιηтяєвaяє, ѕє gaη∂єѕтє ℓa мηє σaяє:x
29.ιт'ѕ σк:χ
30.тє aмσ тє aмσ ѕнє ѕaι∂ тσ мє:χ
te pup:x
uite link'ul de unde poti sa scrii cu caractere
de la hi5:x
http://www.messletters.com/en/
[fundita?]