| IrinaAniri a întrebat:

Vreau o melodie mai lenta si mai trista, dar nu foarte, in engleza care este mai usor de cantat, ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Anne Mari - Imi pare rau
Arash si Helena - Broken Angel

| MadalinaD a răspuns:

Mie imi place mult Stay - Miley Cyrus.
Dar am ascultat o melodia minunata.Nu stiu cum se numea sau de cine era cantata.Da o cautare pe Google : Narcisa Iubiri Nelegiuite, ep 35 si priveste episodul.La un moment dat, unul dintre personaje (Dan) sta in masina, fumeaza si se aude o melodie foarte frumoasa pe care ti-o recomand.

P.S. Daca totusi sti sau afli cum se numea melodia sau macar de cine e cantata, te rog din suflet sa imi spui si mie pentru ca imi place foarte mult acea melodia si in serial e doar un fragment.

| SiMpLa a răspuns:

Mie imi place ff mult
in engleza-http://www.youtube.com/watch?v=4qQCx9mxV9g&NR=1
Romana-http://www.youtube.com/watch?v=Jnq-I3NIm6k
si sunt destul de multe melodii de ale ei care imi plac

| iYuuki a răspuns:

Close to you

| вυттєяƒℓу a răspuns:

James Morrison and Nelly Furtado - Broken Strings