| Nudamnume a întrebat:

Vreau o urare pentru tatal meu de ziua lui de nastere Dau FUNDAA! si repede va rog.

Răspuns Câştigător
| thekarma a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai bine sa ii spui ceea ce simti? Dar uite ceva, sper ca te-am ajutat: Tata, iti multumesc pentru ca mi-ai aratat cum trebuie sa fie un tata iubitor, un sot credincios si un barbat cinstit, cum trebuie apreciata familia si ce sacrificii trebuie sa faci in viata pentru a fi implinit. Iti multumesc ca m-ai ajutat si m-ai sustinut in tot ce am facut pana acum te iubesc.Nu pot sa rostesc suficiente cuvinte ca sa-ti multumesc. La multi ani, tata! big grin

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca cineva ar avea ideea sa te numeasca batran, da cu proteza dupa el.
La Multi Ani!

Sursa:http://felicitari.at.ua