| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa adopt un catel de talie mica, sa nu aiba mai mult de cel mult 3 luhni, maidanez, orice rasa, insa vreau sa il adopt fiindca nu cred ca are rost sa platesti pentru un caine dar va asigur ca va primi un camin calduros, multa dragoste fiindca de mult timp imi doresc un catel de talie mica sunt din CRAIOVA cine imi poate oferii un catel spre adoptie e-mailul meu este Ro_cs_y@yahoo.comMa puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| iJustHaveFun a răspuns:

Deci eu nu sunt din craiova, dar daca ai posibiliatea sa mergi prin bucuresti este un adapost cu f multi catei uite site : http://www.adoptiicaini.ro/ poti cauta si din zona ta :P