| ContNmc7 a întrebat:

Stiti pe cineva din Constanta care doreste sa dea spre adoptie un catel, un catel de rasa? Nu ma intereseaza sa fie o rasa foarte cunoscuta sau ceva de genul asta. Vreau sa adopt un catel de talie mica si cand creste sa fie la fel de mic. Este cineva care ar dori sa dea spre adoptie sau are cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Ce bun era targul de duminica de la brick, isi lua lumea ce dorea de acolo.Din pacate l-au interzis.Acum 3 ani mi-am luat o minune de catel de acolo, care imi bucura minut de minut existenta

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei cine are cîine de rasă il vinde pe bani, nu il dă moca spre adoptie.

| bmerry a răspuns:

Caută pe grupurile de adoptii de pe Facebook, sau direct in adăposturi. Ma îndoiesc ca vei găsi câini de rasa, dar vei găsi un prieten bun care te va iubi necondiționat.

| ContNmc7 explică (pentru bmerry):

Am cautat deja