| Rukhsandra a întrebat:

Vreau sa adopt un catelus, de talie mica, nu maidanez.Imi puteti da si mie site-uri? dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Vogelspinne a răspuns:

Iti spun eu ca nu gasesti pe net, eventual gasesti dar cu pret.
Unde poti gasi catei ii la Clinica Veterinara de la tine din oras, pentru ca oamenii cand au pui de exemplu cativa nu au ce face cu ei si merg si intreba la clinica daca stie doctoru vreun cumparator.
Ti-am spus pentru ca stau langa o clinica veterinara si stiu cum merg treburile.
Succes